F17724472260
VISHAY
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 470 nF |
| Case/Package | Radial |
| China RoHS | Compliant |
| Depth | 10 mm |
| Dielectric | PET |
| Dielectric Material | Polyester |
| Height | 19.5 mm |
| Height - Seated (Max) | 19.5072 mm |
| Introduction Date | 2000-11-01 |
| Lead Diameter | 800 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 22.5044 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Operating Temperature | 110 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Terminals | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| Ratings | CSA |
| REACH SVHC | Yes |
| Terminal Pitch | 22.5 mm |
| Termination | PC Pins |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating (AC) | 310 V |
| Voltage Rating (DC) | 800 V |
| Width | 10 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 7,650
MOQ:170
SPQ:170
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 170 - 339 | $0.981 |
| 340 - 1,189 | $0.864 |
| 1,190 - 2,209 | $0.816 |
| 2,210 - 5,439 | $0.792 |
| 5,440 - | $0.773 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




