CRCW04027R50FKED
VISHAY
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 0402 |
| Case Code (Imperial) | 0402 |
| Case Code (Metric) | 1005 |
| Composition | Thick Film |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 500 µm |
| Features | Automotive AEC-Q200 |
| Height | 400 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Max Power Dissipation | 63 mW |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Number of Terminations | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Power Rating | 63 mW |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 7.5 Ω |
| Schedule B | 8533210045 |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Weight | 652.039032 µg |
| Width | 508 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 90,000
MOQ:30,000
SPQ:10,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 30,000 - 49,999 | $0.006 |
| 50,000 - 189,999 | $0.006 |
| 190,000 - 369,999 | $0.005 |
| 370,000 - 909,999 | $0.004 |
| 910,000 - | $0.0 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



