UCS2G330MHD1TN
NICHICON
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 33 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 16 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Height | 20 mm |
| Height - Seated (Max) | 21.9964 mm |
| Lead Diameter | 800 µm |
| Lead Pitch | 7.5 mm |
| Life (Hours) | 10000 hours |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Radiation Hardening | No |
| Ripple Current | 900 mA |
| Schedule B | 8532220020, 8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|85 |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 400 V |
| Voltage Rating (DC) | 400 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,750
MOQ:250
SPQ:250
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 749 | $0.738 |
| 750 - 1,249 | $0.685 |
| 1,250 - 2,749 | $0.654 |
| 2,750 - 6,999 | $0.623 |
| 7,000 - | $0.599 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



