XRCGB16M000FXN01R0
MURATA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | หน่วยควอตซ์คริสตัล / คริสตัลออสซิลเลเตอร์ Quartz crystal units |
| Manufacturer | MURATA |
| Type | Mhz Crystal |
| Frequency | 16 MHz |
| Frequency Tolerance | ±40ppm |
| Frequency Stability | ±40ppm |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 200 Ohms |
| Operating Mode | Fundamental Wave |
| Load Capacitance | 8pF |
| Operating Temperature Range | -30°C ~ 85°C |
| Applications | Consumer |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 2.0x1.6mm |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.063"W(2.00mm x 1.60mm) |
| Height | 0.028" (0.70mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 3,000
MOQ:3,000
SPQ:3,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 5,999 | $0.139 |
| 6,000 - 8,999 | $0.129 |
| 9,000 - 23,999 | $0.124 |
| 24,000 - | $0.12 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



