GRM188C71E225KE11D
MURATA
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | คอนเดนเซอร์ Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 2.2 μF |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7S |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Thickness (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 332,000
MOQ:8,000
SPQ:4,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 8,000 - 11,999 | $0.024 |
| 12,000 - 23,999 | $0.022 |
| 24,000 - 55,999 | $0.021 |
| 56,000 - 151,999 | $0.019 |
| 152,000 - | $0.019 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




