GRM1555C1H102GA01D
MURATA
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | คอนเดนเซอร์ Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 1000 pF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Tolerance | ±2% |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.020"W(1.00mm x 0.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 440,000
MOQ:20,000
SPQ:10,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 20,000 - 29,999 | $0.008 |
| 30,000 - 69,999 | $0.007 |
| 70,000 - 159,999 | $0.007 |
| 160,000 - 449,999 | $0.007 |
| 450,000 - | $0.0 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




