GRM033Z71A104KE14D
MURATA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | คอนเดนเซอร์ Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 0.1 μF |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.024"L x 0.012"W(0.60mm x 0.30mm) |
| Thickness (Max) | 0.013" (0.33mm) |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 135,000
MOQ:45,000
SPQ:15,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 45,000 - 74,999 | $0.004 |
| 75,000 - 164,999 | $0.003 |
| 165,000 - 374,999 | $0.003 |
| 375,000 - 1,004,999 | $0.0 |
| 1,005,000 - | $0.0 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



