GRM033R60J225ME47D
MURATA
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | คอนเดนเซอร์ Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 2.2 μF |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.024"L x 0.012"W(0.60mm x 0.30mm) |
| Thickness (Max) | 0.015" (0.39mm) |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 60,000
MOQ:15,000
SPQ:15,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 15,000 - 29,999 | $0.015 |
| 30,000 - 44,999 | $0.014 |
| 45,000 - 89,999 | $0.012 |
| 90,000 - 239,999 | $0.012 |
| 240,000 - | $0.0 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




