GRM033C80J224KE90D
MURATA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | คอนเดนเซอร์ Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 0.22 μF |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X6S |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.024"L x 0.012"W(0.60mm x 0.30mm) |
| Thickness (Max) | 0.013" (0.33mm) |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 915,000
MOQ:60,000
SPQ:15,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 60,000 - 89,999 | $0.003 |
| 90,000 - 194,999 | $0.003 |
| 195,000 - 449,999 | $0.0 |
| 450,000 - 1,229,999 | $0.0 |
| 1,230,000 - | $0.0 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



