GRM0335C1H100FA01D
MURATA
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | คอนเดนเซอร์ Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 10 pF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.024"L x 0.012"W(0.60mm x 0.30mm) |
| Thickness (Max) | 0.013" (0.33mm) |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 60,000
MOQ:60,000
SPQ:15,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 60,000 - 179,999 | $0.003 |
| 180,000 - 179,999 | $0.003 |
| 180,000 - 419,999 | $0.0 |
| 420,000 - 1,139,999 | $0.0 |
| 1,140,000 - | $0.0 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




