GCM219R71C105KA37D
MURATA
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | คอนเดนเซอร์ Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GCM |
| Capacitance | 1 μF |
| Voltage - Rated | 16 V |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.037" (0.95mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 84,000
MOQ:8,000
SPQ:4,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 8,000 - 11,999 | $0.02 |
| 12,000 - 31,999 | $0.018 |
| 32,000 - 67,999 | $0.016 |
| 68,000 - 179,999 | $0.016 |
| 180,000 - | $0.015 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




