GA352QR7GF681KW01L
MURATA
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | คอนเดนเซอร์ Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GA3 |
| Capacitance | 680 pF |
| Voltage - Rated | 250VAC |
| Ratings | X1, Y2 |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.224"L x 0.110"W(5.70mm x 2.80mm) |
| Thickness (Max) | 0.059" (1.50mm) |
| Package / Case | 2211 (5728 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 2,000
MOQ:1,000
SPQ:1,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 1,999 | $0.161 |
| 2,000 - 3,999 | $0.147 |
| 4,000 - 8,999 | $0.136 |
| 9,000 - 22,999 | $0.13 |
| 23,000 - | $0.126 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




