GA352QR7GF471KW01L
MURATA
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | คอนเดนเซอร์ Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| シリーズ | GA3 |
| 静電容量 | 470 pF |
| 電圧-定格 | 250VAC |
| 定格値 | X1、 Y2 |
| 許容誤差 | ±10% |
| 温度係数 | X7R |
| 使用温度範囲 | -55°C~125°C |
| 取り付けタイプ | 面実装、MLCC |
| サイズ/寸法 | 0.224インチ長さ x 0.110インチ幅(5.70mm x 2.80mm) |
| 厚さ(最大) | 0.059インチ(1.50mm) |
| パッケージ/ケース | 2211(5728メートル法) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 24,000
MOQ:1,000
SPQ:1,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 1,999 | $0.161 |
| 2,000 - 3,999 | $0.147 |
| 4,000 - 8,999 | $0.136 |
| 9,000 - 22,999 | $0.13 |
| 23,000 - | $0.126 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




