GA342DR7GF221KW02L
MURATA
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | คอนเดนเซอร์ Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GA3 |
| Capacitance | 220 pF |
| Voltage - Rated | 250VAC |
| Ratings | X1, Y2 |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.177"L x 0.079"W(4.50mm x 2.00mm) |
| Thickness (Max) | 0.087" (2.20mm) |
| Package / Case | 1808 (4520 Metric) (Torr) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 2,000
MOQ:2,000
SPQ:2,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - 3,999 | $0.197 |
| 4,000 - 5,999 | $0.184 |
| 6,000 - 17,999 | $0.177 |
| 18,000 - | $0.171 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




