FBMJ3216HS480NT
TAIYO YUDEN
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ฟิลเตอร์ Ferrite beads/Chips |
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Series | FB |
| Impedance per frequency | 48 Ohms@100MHz |
| Rated current | 6 A |
| DC resistance (DCR) | 5 mOhms |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | 1206/3216 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 228,000
MOQ:8,000
SPQ:4,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 8,000 - 15,999 | $0.036 |
| 16,000 - 31,999 | $0.034 |
| 32,000 - 63,999 | $0.033 |
| 64,000 - | $0.031 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



