FBMH1608HM102-T
TAIYO YUDEN
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ฟิลเตอร์ Ferrite beads/Chips |
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Series | FB |
| Impedance per frequency | 1 kOhms@100MHz |
| Rated current | 600 mA |
| DC resistance (DCR) | 350 mOhms |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | 0603/1608 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 40,000
MOQ:4,000
SPQ:4,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4,000 - 7,999 | $0.054 |
| 8,000 - 11,999 | $0.051 |
| 12,000 - 23,999 | $0.048 |
| 24,000 - 47,999 | $0.047 |
| 48,000 - | $0.044 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



