EXB2HV103JV
PANASONIC
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวต้านทาน Resistor network arrays |
| Manufacturer | PANASONIC |
| Series | EXB |
| Circuit Type | Isolated |
| Resistance (Ohms) | 10k |
| Number of Resistors | 8 |
| Power Per Element | 62.5mW |
| Number of Pins | 16 |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ +125°C |
| Applications | Automotive AEC-Q200 |
| Automotive | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1506 |
| Size / Dimension | 0.150"L x 0.063"W(3.80mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.022" (0.55mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 45,000
MOQ:5,000
SPQ:5,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5,000 - 14,999 | $0.088 |
| 15,000 - 29,999 | $0.083 |
| 30,000 - 49,999 | $0.081 |
| 50,000 - 64,999 | $0.068 |
| 65,000 - | $0.067 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



