ERJS08F1004V
PANASONIC
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 1206 |
| Case Code (Imperial) | 1206 |
| Case Code (Metric) | 3216 |
| Composition | Thick Film |
| Contact Plating | Tin |
| Current Rating | 2 A |
| Depth | 1.6 mm |
| Features | Anti-Sulfur |
| Height | 711.2 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Max Power Dissipation | 250 mW |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Terminations | 2 |
| Power Rating | 250 mW |
| Resistance | 1 MΩ |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 150 V |
| Voltage Rating (DC) | 200 V |
| Weight | 16.187578 mg |
| Width | 1.6 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 5,000
MOQ:5,000
SPQ:5,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5,000 - 9,999 | $0.102 |
| 10,000 - 24,999 | $0.096 |
| 25,000 - 49,999 | $0.091 |
| 50,000 - | $0.089 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



