EEUEB1H101S
PANASONIC
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | คอนเดนเซอร์ Aluminum electrolytic condensers/capacitors |
| Manufacturer | PANASONIC |
| シリーズ | EB |
| 静電容量 | 100 μF |
| 電圧-定格 | 50 V |
| リード間隔 | 3.5 mm(0.138inch) |
| 許容誤差 | ±20% |
| 使用温度範囲 | -40~105°C |
| 用途 | 汎用 |
| 取り付けタイプ | スルーホール |
| サイズ/寸法 | 0.315inch(D)(8.00mm) |
| 高さ - 座高(最大) | 0.453インチ(11.50mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 2,400
MOQ:2,000
SPQ:200
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - 3,799 | $0.269 |
| 3,800 - 9,199 | $0.256 |
| 9,200 - 18,799 | $0.246 |
| 18,800 - | $0.236 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




