EEEFK1E471P
PANASONIC
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 470 µF |
| Case/Package | Radial |
| Contact Plating | Tin |
| Diameter | 10 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Dissipation Factor | 14 % |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 80 mΩ |
| Height | 10.5 mm |
| Height - Seated (Max) | 10.4902 mm |
| Impedance | 80 mΩ |
| Lead Free | Lead Free |
| Leakage Current | 117.5 µA |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Material | Aluminium |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | PCB , Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Ripple Current | 850 mA |
| Ripple Current (AC) | 850 mA |
| Schedule B | 8532220020, 8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020 |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 25 V |
| Voltage Rating | 25 V |
| Voltage Rating (AC) | 25 V |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
| Width | 12 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 24,500
MOQ:1,000
SPQ:500
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 1,999 | $0.221 |
| 2,000 - 4,999 | $0.205 |
| 5,000 - 10,999 | $0.198 |
| 11,000 - 22,999 | $0.194 |
| 23,000 - | $0.191 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




