EEEFK1E220AR
PANASONIC
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 22 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 5 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Dissipation Factor | 0.14 % |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 700 mΩ |
| Height | 5.8 mm |
| Height - Seated (Max) | 5.7912 mm |
| Impedance | 700 mΩ |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Length | 2.2 mm |
| Lead Pitch | 1.5 mm |
| Leakage Current | 5.5 µA |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | PCB , Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Ripple Current | 160 mA |
| Ripple Current (AC) | 160 mA |
| Schedule B | 8532220020, 8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020 |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 25 V |
| Voltage Rating | 25 V |
| Voltage Rating (AC) | 25 V |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
| Width | 5.3 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 12,000
MOQ:2,000
SPQ:1,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - 2,999 | $0.136 |
| 3,000 - 7,999 | $0.125 |
| 8,000 - 17,999 | $0.122 |
| 18,000 - 19,999 | $0.119 |
| 20,000 - 39,999 | $0.108 |
| 40,000 - 52,999 | $0.083 |
| 53,000 - | $0.082 |
| - | - |




