ECQE2103KF
PANASONIC
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 10 nF |
| Case/Package | Radial |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 4.3 mm |
| Dielectric | PET |
| Dielectric Material | Polyester |
| Height | 7.4 mm |
| Height - Seated (Max) | 8.4074 mm |
| Lead/Base Style | Straight |
| Lead Diameter | 600 µm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lead Length | 20 mm |
| Lead Pitch | 7.5 mm |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | PCB , Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Schedule B | 8532250070, 8532250070|8532250070|8532250070|8532250070|8532250070 |
| Tolerance | 10 % |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Width | 4.3 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 3,500
MOQ:2,000
SPQ:500
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - 2,499 | $0.102 |
| 2,500 - 4,499 | $0.092 |
| 4,500 - 10,999 | $0.085 |
| 11,000 - 26,499 | $0.082 |
| 26,500 - 39,999 | $0.081 |
| 40,000 - 62,999 | $0.07 |
| 63,000 - | $0.068 |
| - | - |



