EC11E15244G1
ALPS ALPINE
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | Metal |
| Hole Diameter | 1.5 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage (DC) | 5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Channels | 2 |
| Number of Pins | 5 |
| Number of Positions | 18 |
| Pulses per Revolution | 15 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 76,680
MOQ:120
SPQ:120
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 120 - 239 | $1.343 |
| 240 - 599 | $1.229 |
| 600 - 1,679 | $1.162 |
| 1,680 - 5,039 | $1.116 |
| 5,040 - | $1.087 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




