DFE252012P-2R2M=P2
MURATA
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | DFE252012P |
| Type | Wirewound |
| Current - Saturation (Isat) | 3A |
| Inductance | 2.2 µH |
| DC Resistance (DCR) | 84 mOhms |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Size / Dimension | 2.5x2.0mm |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Material - Core | Metal Alloy |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 69,000
MOQ:3,000
SPQ:3,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 5,999 | $0.13 |
| 6,000 - 8,999 | $0.123 |
| 9,000 - 23,999 | $0.119 |
| 24,000 - | $0.116 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




