DFE252012F-3R3M=P2
MURATA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | DFE252012F |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 1.8A |
| Current - Saturation (Isat) | 2.5A |
| Inductance | 3.3 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| DC Resistance (DCR) | 135mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 2520 |
| Size / Dimension | 0.098"L x 0.079"W(2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Material - Core | 鉄粉 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 3,000
MOQ:3,000
SPQ:3,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 5,999 | $0.135 |
| 6,000 - 8,999 | $0.129 |
| 9,000 - 23,999 | $0.124 |
| 24,000 - | $0.12 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



