DFE201610E-2R2M=P2
MURATA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | DFE201610E |
| Type | Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 1.7A |
| Current - Saturation (Isat) | 2.4A |
| Inductance | 2.2 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| DC Resistance (DCR) | 140mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0806(2016メートル法) |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.063"W(2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Material - Core | 金属 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 51,000
MOQ:3,000
SPQ:3,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 5,999 | $0.135 |
| 6,000 - 8,999 | $0.129 |
| 9,000 - 23,999 | $0.124 |
| 24,000 - | $0.12 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



