DE1E3RA472MA4BQ01F
MURATA
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | คอนเดนเซอร์ Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | DE1 |
| Capacitance | 4700 pF |
| Voltage - Rated | 500VAC |
| Lead Style | Straight |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Ratings | X1, Y1 |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | E |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.551"Dia(14.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.236" (6.00mm) |
| Package / Case | Radial, Disc |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 4,000
MOQ:800
SPQ:200
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 800 - 999 | $0.237 |
| 1,000 - 2,399 | $0.217 |
| 2,400 - 5,599 | $0.201 |
| 5,600 - 15,199 | $0.191 |
| 15,200 - | $0.184 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




