DE1B3KX221KN4AN01F
MURATA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Category | คอนเดนเซอร์ Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | KX |
| Capacitance | 220 pF |
| Voltage - Rated | 250VAC |
| Lead Style | Straight |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Ratings | X1, Y1 |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | B |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.315"Dia(8.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.433" (11.00mm) |
| Package / Case | Radial, Disc |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 22,500
MOQ:2,000
SPQ:500
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - 2,999 | $0.081 |
| 3,000 - 6,999 | $0.075 |
| 7,000 - 15,999 | $0.069 |
| 16,000 - 43,999 | $0.066 |
| 44,000 - | $0.064 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



