CSTNE8M00G550000R0
MURATA
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40 Ω |
| Frequency | 8 MHz |
| Height | 800 µm |
| Load Capacitance | 33 pF |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Schedule B | 8541600080, 8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080, 8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080, 8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080 |
| Tolerance | 0.5 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 24,000
MOQ:3,000
SPQ:3,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 5,999 | $0.143 |
| 6,000 - 8,999 | $0.133 |
| 9,000 - 23,999 | $0.127 |
| 24,000 - | $0.123 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




