CSTNE16M0V530000R0
MURATA
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40 Ω |
| Frequency | 16 MHz |
| Height | 1 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Load Capacitance | 15 pF |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Schedule B | 8541600080, 8541600080|8541600080, 8541600080|8541600080|8541600080, 8541600080|8541600080|8541600080|8541600080 |
| Tolerance | 0.5 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 18,000
MOQ:3,000
SPQ:3,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 5,999 | $0.116 |
| 6,000 - 11,999 | $0.108 |
| 12,000 - 29,999 | $0.104 |
| 30,000 - | $0.1 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




