CSTCR7M37G53Z-R0
MURATA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | Ceramic |
| Composition | Ceramic |
| Frequency | 7.37 MHz |
| Frequency Tolerance | 0.5 % |
| Load Capacitance | 15 pF |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 0.5 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 3,000
MOQ:3,000
SPQ:3,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 5,999 | $0.155 |
| 6,000 - 8,999 | $0.145 |
| 9,000 - 20,999 | $0.139 |
| 21,000 - | $0.134 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



