CRCW12100000Z0EA
VISHAY
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 1210 |
| Case Code (Imperial) | 1210 |
| Composition | Thick Film |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 2.5 mm |
| Features | Automotive AEC-Q200 |
| Height | 600 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Max Power Dissipation | 500 mW |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Number of Terminations | 2 |
| Power Rating | 500 mW |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 0 Ω |
| Schedule B | 8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|85 |
| Termination | SMD/SMT |
| Voltage Rating | 200 V |
| Voltage Rating (DC) | 200 V |
| Weight | 15.989131 mg |
| Width | 2.4892 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 50,000
MOQ:10,000
SPQ:5,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10,000 - 39,999 | $0.025 |
| 40,000 - 74,999 | $0.025 |
| 75,000 - 184,999 | $0.023 |
| 185,000 - | $0.023 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




