CRCW1206681RFKEA
VISHAY
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 1206 |
| Case Code (Imperial) | 1206 |
| Case Code (Metric) | 3216 |
| China RoHS | Non-Compliant |
| Composition | Thick Film |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 1.6 mm |
| Features | Automotive AEC-Q200 |
| Height | 550 µm |
| Introduction Date | 2005-02-16 |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Max Power Dissipation | 250 mW |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Number of Terminals | 2 |
| Number of Terminations | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Power Dissipation | 250 mW |
| Power Rating | 250 mW |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Yes |
| Resistance | 681 Ω |
| Schedule B | 8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|85 |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 200 V |
| Voltage Rating (DC) | 200 V |
| Weight | 10.007382 mg |
| Width | 1.6 mm |
| Working Voltage | 200 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 185,000
MOQ:30,000
SPQ:5,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 30,000 - 49,999 | $0.006 |
| 50,000 - 199,999 | $0.004 |
| 200,000 - 394,999 | $0.004 |
| 395,000 - 979,999 | $0.0 |
| 980,000 - | $0.0 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




