CRCW0402604RFKED
VISHAY
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 0402 |
| Case Code (Imperial) | 0402 |
| Composition | Thick Film |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 500 µm |
| Features | Automotive AEC-Q200 |
| Height | 400 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Max Power Dissipation | 63 mW |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Number of Terminations | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Power Rating | 63 mW |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 604 Ω |
| Schedule B | 8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|85 |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Weight | 652.039032 µg |
| Width | 500 µm |
| Working Voltage | 50 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 190,000
MOQ:120,000
SPQ:10,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 120,000 - 189,999 | $0.001 |
| 190,000 - 759,999 | $0.001 |
| 760,000 - 1,509,999 | $0.0 |
| 1,510,000 - 3,739,999 | $0.0 |
| 3,740,000 - | $0.0 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




