CFR100J100R
TE CONNECTIVITY
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | Conformal |
| Composition | Carbon Film, Thin Film |
| Diameter | 5 mm |
| ELV | Compliant |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 5 days ago) |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Max Power Dissipation | 1 W |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Axial , Through Hole |
| Number of Resistors | 1 |
| Number of Terminations | 2 |
| Operating Supply Voltage | 500 V |
| Packaging | Tape & Box (TB) |
| Power Rating | 1 W |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 100 Ω |
| Temperature Coefficient | -450 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 500 V |
| Voltage Rating (DC) | 500 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 262,000
MOQ:4,000
SPQ:1,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4,000 - 7,999 | $0.043 |
| 8,000 - 13,999 | $0.039 |
| 14,000 - 22,999 | $0.037 |
| 23,000 - 40,999 | $0.036 |
| 41,000 - 88,999 | $0.034 |
| 89,000 - 180,999 | $0.034 |
| 181,000 - | $0.0 |
| - | - |




