BRL3225T1R0M
TAIYO YUDEN
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Series | BR, L Type |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 2.2A |
| Current - Saturation (Isat) | 2.4A |
| Inductance | 1 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Frequency - Self Resonant | 220MHz |
| DC Resistance (DCR) | 51.6mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1210 |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.067" (1.70mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 32,000
MOQ:4,000
SPQ:2,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4,000 - 7,999 | $0.071 |
| 8,000 - 15,999 | $0.066 |
| 16,000 - 31,999 | $0.063 |
| 32,000 - | $0.06 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



