BLM31PG330SN1L
MURATA
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 1206 |
| Case Code (Imperial) | 1206 |
| Case Code (Metric) | 3216 |
| Contact Plating | Tin |
| Core Material | Ferrite |
| Current Rating | 6 A |
| DC Resistance (DCR) | 9 mΩ |
| Depth | 1.6 mm |
| Height | 1.3 mm |
| Impedance | 33 Ω |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Material | Ferrite, Steel |
| Max Current Rating | 6 A |
| Max DC Current | 6 A |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Lines | 1 |
| Packaging | Tape and Reel |
| RMS Current (Irms) | 6 A |
| Schedule B | 8504500000, 8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|85 |
| Series Resistance | 9 mΩ |
| Shielding | Unshielded |
| Termination | Flat |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Tolerance | 25 % |
| Width | 1.6 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 105,000
MOQ:3,000
SPQ:3,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 5,999 | $0.066 |
| 6,000 - 8,999 | $0.059 |
| 9,000 - 20,999 | $0.056 |
| 21,000 - 53,999 | $0.053 |
| 54,000 - | $0.052 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




