BLM21SP601SN1D
MURATA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 0805 |
| Core Material | Ferrite |
| Height | 1.05 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 60 mΩ |
| RMS Current (Irms) | 2.3 A |
| Schedule B | 8504500000, 8543706000, 8543706000|8543706000|8543706000|8543706000|8543706000 |
| Series Resistance | 60 mΩ |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Tolerance | 25 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 128,000
MOQ:4,000
SPQ:4,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4,000 - 7,999 | $0.079 |
| 8,000 - 15,999 | $0.074 |
| 16,000 - 43,999 | $0.07 |
| 44,000 - | $0.068 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



