BLM15HD182SZ1D
MURATA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 0402 |
| Core Material | Ferrite |
| Height | 550 µm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 11 months ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 2.2 Ω |
| RMS Current (Irms) | 200 mA |
| Schedule B | 8504500000, 8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000 |
| Series Resistance | 2.2 Ω |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Tolerance | 25 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 140,000
MOQ:10,000
SPQ:10,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10,000 - 19,999 | $0.018 |
| 20,000 - 39,999 | $0.017 |
| 40,000 - 79,999 | $0.015 |
| 80,000 - 199,999 | $0.015 |
| 200,000 - | $0.014 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



