BLM15BD182SN1D
MURATA
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 0402 |
| Case Code (Imperial) | 0402 |
| Case Code (Metric) | 1005 |
| Core Material | Ferrite |
| Current Rating | 100 mA |
| DC Resistance (DCR) | 1.4 Ω |
| Depth | 500 µm |
| Height | 550 µm |
| Impedance | 1.8 kΩ |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Material | Ferrite, Steel |
| Max Current Rating | 100 mA |
| Max DC Current | 100 mA |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Lines | 1 |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Tape and Reel |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 1.4 Ω |
| RMS Current (Irms) | 100 mA |
| Schedule B | 8504500000, 8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000 |
| Series Resistance | 1.4 Ω |
| Termination | SMD/SMT |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Tolerance | 25 % |
| Width | 500 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 200,000
MOQ:30,000
SPQ:10,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 30,000 - 39,999 | $0.006 |
| 40,000 - 99,999 | $0.006 |
| 100,000 - 219,999 | $0.005 |
| 220,000 - 599,999 | $0.005 |
| 600,000 - | $0.004 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




