BLM15AG102SH1D
MURATA
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ฟิลเตอร์ Ferrite beads/Chips |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | BLM15A_SH |
| Impedance per frequency | 1 kOhms@100MHz |
| Rated current | 200 mA |
| DC resistance (DCR) | 1 Ohms(Max) |
| Filter Type | Differential Mode - Single |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 0.55 mm(0.022inch) |
| Size / Dimension | 0.039inch(L)x0.020inch(W)(1.00mmx0.50mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 10,000
MOQ:10,000
SPQ:10,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10,000 - 19,999 | $0.018 |
| 20,000 - 39,999 | $0.017 |
| 40,000 - 69,999 | $0.015 |
| 70,000 - 199,999 | $0.015 |
| 200,000 - | $0.015 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




