BFC247076104
VISHAY
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 100 nF |
| Case/Package | Radial |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 2.5 mm |
| Dielectric | PET |
| Dielectric Material | Polyester |
| Height | 6.5 mm |
| Height - Seated (Max) | 18.4912 mm |
| Lead Diameter | 500 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 5 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 63 V |
| Voltage Rating (AC) | 40 V |
| Voltage Rating (DC) | 63 V |
| Weight | 599.989307 mg |
| Width | 2.4892 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 6,000
MOQ:2,000
SPQ:2,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - 7,999 | $0.14 |
| 8,000 - 13,999 | $0.13 |
| 14,000 - 35,999 | $0.124 |
| 36,000 - | $0.121 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



