BFC233922474
VISHAY
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 470 nF |
| Case/Package | Radial |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 10 mm |
| Dielectric | PP |
| Height - Seated (Max) | 16.51 mm |
| Lead Diameter | 800 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Length | 5 mm |
| Lead Pitch | 15 mm |
| Max Operating Temperature | 110 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Schedule B | 8532250020, 8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020 |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 305 V |
| Voltage Rating | 630 V |
| Voltage Rating (AC) | 310 V |
| Voltage Rating (DC) | 630 V |
| Weight | 3.000003 g |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 7,500
MOQ:1,000
SPQ:500
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 1,499 | $0.254 |
| 1,500 - 4,499 | $0.233 |
| 4,500 - 8,499 | $0.218 |
| 8,500 - 20,999 | $0.206 |
| 21,000 - | $0.202 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



