BFC233922105
VISHAY
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 1 µF |
| Case/Package | Radial |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 10 mm |
| Dielectric | PP |
| Height - Seated (Max) | 19.5072 mm |
| Lead Diameter | 800 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Length | 5 mm |
| Lead Pitch | 22.5 mm |
| Max Operating Temperature | 110 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8532250020 |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating (AC) | 310 V |
| Voltage Rating (DC) | 630 V |
| Weight | 7.800003 g |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 600
MOQ:400
SPQ:200
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 400 - 799 | $0.423 |
| 800 - 2,599 | $0.386 |
| 2,600 - 5,199 | $0.359 |
| 5,200 - 12,599 | $0.34 |
| 12,600 - | $0.333 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



