BFC233920335
VISHAY
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 3.3 µF |
| Case/Package | Radial |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 18 mm |
| Dielectric | PP |
| Dielectric Material | PP |
| Height - Seated (Max) | 27.9908 mm |
| Lead Diameter | 800 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 27.5 mm |
| Max Operating Temperature | 110 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| Termination | PC Pins |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 630 V |
| Voltage Rating (AC) | 310 V |
| Voltage Rating (DC) | 630 V |
| Width | 18.0086 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 6,000
MOQ:200
SPQ:100
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 200 - 299 | $1.051 |
| 300 - 1,099 | $0.963 |
| 1,100 - 2,099 | $0.895 |
| 2,100 - 5,099 | $0.851 |
| 5,100 - | $0.831 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



