BFC233920224
VISHAY
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 220 nF |
| Case/Package | Radial |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 7 mm |
| Dielectric | PP |
| Dielectric Material | PP |
| Height | 7 mm |
| Height - Seated (Max) | 13.4874 mm |
| Lead Diameter | 800 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 15 mm |
| Max Operating Temperature | 110 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Schedule B | 8532250020, 8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020 |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 630 V |
| Voltage Rating (DC) | 630 V |
| Weight | 1.799996 g |
| Width | 13.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 410,250
MOQ:750
SPQ:750
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 750 - 2,999 | $0.341 |
| 3,000 - 5,999 | $0.316 |
| 6,000 - 11,999 | $0.159 |
| 12,000 - 28,499 | $0.15 |
| 28,500 - | $0.147 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



