BFC233820472
VISHAY
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 4.7 nF |
| Case/Package | Radial |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 4 mm |
| Dielectric | PP |
| Height | 9 mm |
| Height - Seated (Max) | 8.9916 mm |
| Insulation Resistance | 15 GΩ |
| Lead Diameter | 500 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 7.5 mm |
| Max Operating Temperature | 110 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8532250020, 8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|85 |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating (AC) | 310 V |
| Voltage Rating (DC) | 275 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 15,000
MOQ:1,500
SPQ:1,500
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,500 - 5,999 | $0.165 |
| 6,000 - 11,999 | $0.153 |
| 12,000 - 29,999 | $0.145 |
| 30,000 - | $0.142 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



