2337019-1
TE CONNECTIVITY
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Connector Type | Receptacle |
| Contact Material | Gold, Nickel |
| Dielectric Material | Thermoplastic |
| Frequency | 6 GHz |
| Height | 1.4 mm |
| Housing Color | Black |
| Impedance | 50 Ω |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 4 weeks ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Contacts | 1 |
| Number of Positions | 1 |
| Orientation | Vertical |
| Packaging | Box |
| PCB Mounting Orientation | Straight |
| Schedule B | 8536694040, 8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|85 |
| Sealable | No |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 130,000
MOQ:10,000
SPQ:10,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10,000 - 19,999 | $0.1 |
| 20,000 - 39,999 | $0.097 |
| 40,000 - 69,999 | $0.095 |
| 70,000 - | $0.094 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



