2213831-2
TE CONNECTIVITY
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Circuit Application | Signal |
| Connector System | Wire-to-Board |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Tin |
| Current Rating | 1.5 A |
| Diameter | 75.2 mm |
| Height | 19.3 mm |
| Keyed | Yes |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Max Current Rating | 1.5 A |
| Number of Contacts | 4 |
| Number of Positions | 4 |
| Sealable | Yes |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 3,872
MOQ:32
SPQ:16
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 32 - 47 | $7.383 |
| 48 - 79 | $6.772 |
| 80 - 143 | $6.487 |
| 144 - 239 | $6.201 |
| 240 - 527 | $5.969 |
| 528 - 1,055 | $5.862 |
| 1,056 - | $5.789 |
| - | - |



