2213730-1
TE CONNECTIVITY
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Connector Type | Plug |
| Contact Material | Gold |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 15 A |
| Diameter | 76 mm |
| Housing Color | Black |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Max Current Rating | 15 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Contacts | 7 |
| Number of Positions | 7 |
| Operating Supply Voltage | 600 V |
| REACH SVHC | Unknown |
| Schedule B | 8536610000, 8536610000|8536610000, 8536610000|8536610000|8536610000, 8536610000|8536610000|8536610000|8536610000 |
| Sealable | Yes |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 15,000
MOQ:100
SPQ:100
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 199 | $8.716 |
| 200 - 399 | $8.391 |
| 400 - 799 | $8.255 |
| 800 - | $8.139 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



